top of page

The Members

Public·16 members
Mohd Ridzuan Mohamad Sharip
Mohd Ridzuan Mohamad Sharip

Sidro Namu Taisykles Knyga Pdf Download


Sidro Namu Taisykles Knyga Pdf Download
Sidro Namu Taisykles (The Cider House Rules) yra vienas iš garsiausių ir geriausių amerikiečių rašytojo John Irvingo romanų, išleistas 1985 metais. Šis drąsus ir jausmingas kūrinys nagrinėja tokias temas kaip abortai, vaikų gimimas, šeimos santykiai, seksualumas, incestas ir melas. Pagrindinis veikėjas yra našlaitis Homeras Velzas, kuris užauga Sent Klaudo prieglaudoje, kurioje gydytojas Vilburis Larčas daro abortus ir priima kitus našlaičius. Homeras tampa Larčo padėjėju ir puikiu akušeriu, bet atsisako daryti abortus. Jis išvyksta gyventi prie vandenyno su įsimylėjėlių pora Kendė ir Volis, kurie atvyko į prieglaudą ieškodami aborto. Ten jis susiduria su sidro namų taisyklėmis, kurios niekam nereikalingos, ir su savo meile Kendei, kuri turi dramatiškų pasekmių.


Download: https://arfesztishi.blogspot.com/?gd=2w364f


Romanas buvo pripažintas kaip vienas iš svarbiausių XX amžiaus amerikiečių literatūros kūrinių, laimėjo National Book Award ir buvo nominuotas Pulitzerio premijai. Irvingas pats parašė scenarijų pagal savo romaną filmui, kuris buvo sukurtas 1999 metais ir režisuotas Lasse Hallström. Filme vaidino Michael Caine, Tobey Maguire, Charlize Theron ir Erykah Badu. Filmui Irvingas gavo Oskarą už geriausią adaptuotą scenarijų.


Jei norite skaityti šį nuostabų romaną lietuvių kalba, galite parsisiųsti Sidro Namu Taisykles knyga pdf formatu iš interneto archyvo . Taip pat galite užsisakyti knygą popieriniu ar elektroniniu formatu iš knygyno arba peržiūrėti kitus leidimus . Ši knyga tikrai verta jūsų dėmesio ir laiko.
About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

bottom of page